Przeprowadzka – Co powinieneś wiedzieć…. (?)

1. Jeżeli przewozisz kilka pakunków – nie potrzebujesz żadnych planów. Zadzwoń – przyjeżdżamy i przewozimy Twój dobytek w 20-40 minut. “Od Ręki”

2. Jeżeli przeprowadzają Państwo kawalerkę, lub wyposażenie wielu pomieszczeń, warto dobrze przygotować się do tej ‘Operacji’. Przygotowania mogą potrwać nawet kilka dni.

Przeprowadzka jest bardzo dobrą okazją by pozbyć się nie potrzebnych mebli i sprzętów, wywozimy je do utylizacyjnych, specjalistycznych punktów. Naprawdę warto zastanowić się – czego się pozbyć, by Nowego Miejsca nie obciążać zbędnym “Balastem”

3. Oferujemy 3- Rodzaje, opcje przeprowadzki:

  • Przeprowadzka Minimum (ekonomiczna): – Kierowca + odpowiednie auto- Sami Państwo pakują i   wnoszą swój dobytek. Kierowca zabezpieczy i poukłada rzeczy w aucie, służy swoim doświadczeniem.
  •  Przeprowadzka Standard: – Kierowca +auto + ilość Pracowników. Państwo sami pakują zawartość    mebli do pojemników, kartonów, worków.  Nasi Pracownicy Zabezpieczają meble, wynoszą i wnoszą pakunki, meble, ustawiają w docelowych miejscach. Warto rozpocząć pakowanie dobytku do kartonów na kilka dni, do tygodnia wcześniej przed terminem przeprowadzki.
  •  Przeprowadzka Kompleksowa: My przejmujemy wszystkie czynności łącznie z zapakowaniem zawartości mebli do pojemników, zabezpieczeniem i ustawieniem sprzętów w docelowym miejscu. Tu konieczne jest ustalenie wstępne ilości pojemników, kartonów oraz ilości pracowników potrzebnych do przeprowadzki. Chętnie przyjedziemy i ustalimy wspólnie z Państwem szczegóły i zakres prac (bezpłatnie i niezobowiązująco). Na życzenie montujemy i demontujemy również sprzęt AGD, meble, lampy i karnisze, dokonujemy drobnych napraw związanych z przeprowadzką.

4. Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich nietypowych przeszkodach, możliwych problemach z dojazdem, o rozmiarach dużych, nietypowych lub bardzo ciężkich przedmiotach typu: Sejfy, pianino, duże maszynydłużyce

5. Koszt, cennik usługi:

Na stronie głównej naszego serwisu, (w dolnej części strony ) możemy samodzielnie oszacować przewidywany koszt usługi. Wystarczy wybrać 4-Parametry:

  • Rodzaj, wielkość wozu
  • Ilość ludzi potrzebnych do załadunku
  • liczbę kilometrów ładownych (w jedną stronę)
  • przewidywany czas pracy, postoju wozu.

Do ustalenia  właściwej  ceny  bierzemy pod uwagę powyższe parametry rzeczywiste, z przebiegu przeprowadzki.

6. Ubezpieczenie Transportu. Szkody. Kierowca, szef ekipy , prowadzący własną działalność gospodarczą, posiada ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone przedmioty. Jego obowiązkiem jest wystawienie faktury vat, rachunku za wykonaną usługę. Szef zespołu rozpatruje również reklamacje związane z jakością usługi, ew. szkód z nią związanych oraz szczegółów dotyczących płatności.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zespół bagażówka.com

Od 25 maja 2018r obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO” lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.